HAKKIMIZDA

1990 yılında İstanbul Topkapı da güvenli adımlar ile demir çelik sektörüne giriş yaptık. Kaliteli ve sorunsuz hizmet ilkesi ile çözüm odaklı makinaları bünyemize katarak büyümeye devam ettik. Kaliteli, dürüst, satış sonrası destek ve çözüm ortağınız olarak kaliteli ürün anlayışımızı, İSO 9001 belgesi ile sertifikalandırdık.

   25 yılı aşkın tecrübemizin getirdiği sorumluğumuzun bilincinde olarak, birçok sektörün ihtiyacına yönelik geliştirdiğimiz çözümler ile ATILIM METAL imzalı ürünler ile taleplere çözüm ortağı olduk.

Ulusal ve uluslar arası, özel sektör ve devlet Otoyolları, raylı taşıma, hava ulaşımı, fabrika kurulumu, üretim hatlarında kullanılan makinaların imalatı gibi bir çok sektörün ihtiyaçlarına cevap verdik.

   Alanında uzman mühendislerimiz ve tecrübeli personel kadromuz ile projelerinizi geliştirerek teslim ettiğimiz gibi, sorunlarınıza çözüm üretmek için yerinde keşif personelimiz ile tam çözüm üretiyoruz.

  2008 yılında İkitelli Metal İş sanayi sitesine taşıdığımız üretim hattımızla kaliteli hizmet anlayışımızla üretim kapasitemizi arttırarak taleplerinize daha hızlı ve sorunsuz cevap vererek büyümeye devam ettik.

   Metal alaşımlı ürünlerin projeye dönüştüğü firmamızda, ATILIM METAL olarak üretim geliştirme (ÜR-GE) ve araştırma geliştirmeye (AR-GE) verdiğimiz önem ve özen ile daima kaliteli ürünler geliştirerek, sektörümüzün en iyisi olma hedefimizle hizmet vermeyi sürdüreceğiz. 

 Temel hedeflerimiz arasında bulunduğumuz sektörlerin ihtiyaçlarının tamamını karşılamak, karşılaşılan sorunların tamamına çözüm üreterek, çözüm ortağınız olmak için çalışmaya devam ediyoruz.